Moje služby - Satelitní televize

Přejít na obsah
DIDICZ.CZ - Ladislav Zimmermann
info@nonstopserviscz.cz , tel: 702 333 303

Satelitní televize DIGI TV
Dopřejte si vysokou kvalitu obrazu i zvuku a širokou nabídku televizních  programů i v odlehlých místech po celé České republice. Tam, kde  ostatní možnosti televizního příjmu končí, tam satelit snadno dosáhne. Satelitní televize DIGI TV nabízí 99 programů, na kterých můžete sledovat sport, pohádky, seriály i dokumenty. Za HD rozlišení neplatíte ani korunu navíc.
Internetová televize
Sledování televize přes internet Vám přináší 109 rozmanitých programů, z toho 67 ve špičkové HD kvalitě. Využijte možnosti zastavit film, přehrát pořad od začátku, nahrát si ho až na 30 dní nebo se k němu v programu vrátit 7 dní od odvysílání. Filmové kanály, nejrůznější sporty i dechberoucí dokumenty. Taková je internetová televize DIGI TV, kterou můžete sledovat až na 4 zařízeních. Užijte si ostrý obraz i na obrovských televizích a proměňte svůj obývák v soukromé kino. Kdykoliv chcete, po celé EU.
DIGI INTERNET
Surfujte na online vlnách bez záseků. S internetem od DIGI to bude stabilně rychlá jízda. Nepropásněte akční nabídku a získejte zdarma TV balíček se 70 programy nebo ušetřete 100 Kč na internetu každý měsíc! S naším internetem funguje ruku v ruce perfektně naše internetová televize!
S naším TV balíčkem zdarma navíc nemusíte řešit DVB-T2.                                                                       
Napište mi:
Created @ Ladislav Zimmermann
Návrat na obsah