Moje služby - Satelitní televize od Telly

Přejít na obsah
LADISLAV ZIMMERMANN
info@nonstopserviscz.cz , telefon: 702 333 303


Satelitní televize Telly TV
Dopřejte si vysokou kvalitu obrazu i zvuku a širokou nabídku televizních  programů i v odlehlých místech po celé České republice. Tam, kde  ostatní možnosti televizního příjmu končí, tam satelit snadno dosáhne. Satelitní televize Telly TV nabízí 100 programů, na kterých můžete sledovat sport, pohádky, seriály i dokumenty. Za HD rozlišení neplatíte ani korunu navíc.
Internetová televize
Sledování televize přes internet Vám přináší 111 rozmanitých programů, z toho 69 ve špičkové HD kvalitě.  Využijte možnosti zastavit film, přehrát pořad od začátku, nahrát si ho  až na 30 dní nebo se k němu v programu vrátit 7 dní od odvysílání.  Filmové kanály, nejrůznější sporty i dechberoucí dokumenty. Taková je internetová televize Telly TV,  kterou můžete sledovat až na 4 zařízeních. Užijte si ostrý obraz i na  obrovských televizích a proměňte svůj obývák v soukromé kino. Kdykoliv  chcete, po celé EU.
Telly INTERNET
Surfujte na online vlnách bez záseků. S internetem od Telly to bude stabilně rychlá jízda. Nepropásněte akční nabídku a získejte zdarma TV balíček se 70 programy nebo ušetřete 100 Kč na internetu každý měsíc! S naším internetem funguje ruku v ruce perfektně naše internetová televize!
S naším TV balíčkem zdarma navíc nemusíte řešit DVB-T2.                                                                       
Napište mi:
Odesláním vyplněných údajů souhlasíte s tím, že Vás mohu kontaktovat s obchodní nabídkou.
Created @ Ladislav Zimmermann
Created @ Ladislav Zimmermann
Návrat na obsah