Podporuju - Satelitní televize od Telly

Přejít na obsah
Videoklip Šampion
Jsem hlavním sponzorem projektu (písničky a videoklipu Šampion) ve spolupráci kapely Melodicy, A2Z Studia Praha a Nadačního fondu Slza zvířat. Tento projekt pomáhá a představuje široké veřejnosti příběh a těžký osud pejska, kterému se ve videoklipu dalo jméno Šampion. Kromě finanční a organizační podpory jsem se na videoklipu podílel natáčením dronem Ludvíkem. Měl jsem možnost se setkat s vyjimečnými lidmi a užít si skělou atmosféru. Videoklip podpořili významní herci jako Tereza Taliánová a Miroslav Šimůnek.
MEDIÁLNÍ KŘEST VIDEOKLIPU ŠAMPION
Celá akce probíhala za účasti novinářů a mnoha celebrit z českého a  slovenského showbusinessu, kterými byli Lucie Zedníčková, Amelie Pokorná Zedníčková, Kristal Shine, Marie Rosecká, Michael Šeda, Filip Antonio,  Raege, Dominika Lukešová, Kristýna Morávková a mnoho dalších. Přijeli  také všichni aktéři videoklipu. Zpěvačky - T. Taliánová, N. Štíbrová, M.  Burešová, V. Vrbovcová, A. Sluková. Herci - V. Zimmermannová, M. Erben,  M. Urbíková, D. Sekanina a samozřejmě hlavní zvířecí herec Vikýř z  Valdorfu, který si pozornost médií moc užíval. Večer moderoval Miroslav  Šimůnek, který si ve videoklipu zahrál hlavní roli.
 
Celá akce byla uspořádána za podpory generálních sponzorů Ivan  Koblása - Remax Synergy Teplice - Realitní služby, Autoškola Emco a  hlavního sponzora Telly - Ladislav Zimmermann a dalších.
Created @ Ladislav Zimmermann
Created @ Ladislav Zimmermann
Návrat na obsah